● Marmara Role Play ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

● Marmara Role Play ●

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cihat Ailesi ((Hikayemiz...))

YazarMesaj
Ebubekir Zırh
Yönetim Üyeleri.
Yönetim Üyeleri.
Ebubekir Zırh

Cihat Ailesi ((Hikayemiz...)) Empty
MesajKonu: Cihat Ailesi ((Hikayemiz...))   Cihat Ailesi ((Hikayemiz...)) EmptySalı Haz. 15, 2010 6:52 pm

Cihat Ailesi ((Hikayemiz...)) Siyahgulresimleri1

Karakter Hikayesi

~ 15 Yıl Öncesi

1974 Yılları , Yeni doğduğum zamanlar , Babam kollarını ülkeye yaymış , Ünlü bir Galeri Ceo’su , Annem o zamanlar bilmediğim ancak ilerde öğrendiğim, Rusya’da Yıllarca insanlara kendini satmış ve iyi bir kazancı olan Natalia..Böyle bir anne ve babaya sahip olmak ne kadar ilginç bilemezsiniz..Rusya da geçirdiğim zamanlar , Aklımdan nedensiz hiç çıkmıyor.. Babamın gözümün önünde vurulması.. Polis Departmanının yıllarca sorgulayıp , Çözümleyemediği bir soruşturma.. , Babamın her zaman legal bir galerinin patronu olduğunu sandığım , İyi bir şirketi vardı, Ancak pekte öyle değilmiş..
*Ses Derinleşir
El altından Kadın Ticareti.. , Ne azgınlıktır bu anlam verememişimdir.. , Babam bu kadar paraya sahip olduğundan , Herkes payını almıştı..Ancak babamın son 10 Yıldır peşine ilginç adamların takılması , Evimize gelen mektuplar , Cevapsız çağrılar.. , 10 Yaşında bile olsam , Bunların neye ifade olduğu neredeyse bana bağırıyordu.Babamın o son günlerde bana tavrı değişmişti , Her zaman evden , Son günü gibi çıkardı.
Aradan 1 hafta geçti ve babam lüks bir mekanda konuk olduğu yemek ziyafetine annem ve beni de aldı.Güzelce yedik ancak babam ve annem her zaman endişeliydi,
Yemek bitiminde saat 00.00 sularındaydı, Dışarı çıktık ve araca doğru yol aldık..
*Derin Bir Nefes Alır
Sanırım o an aklımdan silinmeyecek.Babam beni ve annemi arka koltuğa bindirdi, Neden Annemde arka koltuğa geçti ki?.. Babam kapıyı açıyordu..ki.. ,
*İki El Silah Sesi
Annemle yere yattık ve korkudan ne yapacağımı bilmiyordum.. , Annem bana arabada kalmamı söyledi ve hızlıca dışarı çıktı, Dışarıdan bir çığlık sesi gelmişti. Camdan baktığımda Babam yerdeydi ve iki üç adam araca doğru geliyordu.
Korkudan ellerim titremiş ve bağırmamak için kendimi zor tutuyordum.. , O hissi herkes tadamaz..Gelen adamlar hızlıca Annemi araca itip birkaç soru sordular ve Canice Anneme Tecavüz Ettiler! , Lanet olasıca Azgın adamlar!!..
Ağladım , Hem de çok ağladım. Ancak yine para sayesinde kurtuldum.Babam arabayı aldığında camları ses geçirmez yapmıştı ve adamlar sesimi duymadan kaçıp gittiler.. Birkaç dakika sonra polisler olay yerine vardı ve yaralıları kaldırdılar.Babam ağır yaralı ve hala hayattaydı , Ancak annem.. Bahsetmek istemiyorum bile.
*Sayfa Çevirme Sesi

~ 15 Yıl Sonrası

Artık 25 Yaşındaydım ve Babam galerinin hisselerini bana devretmişti.. Artık bir ismim bile vardı , Bay Cihat.. , Bu kelime dendiğinde içimde kabaran o yükselme duygusu , Immm muhteşem..Holdingde çalıştığım günlerce tecrübe kazandım , Ancak legal yollarla..
Aradan yıllar geçiyordu ve yavaş yavaş , İllegal’e yönelmeye başlamıştım, Ortak olduğum hisseler , Kişiler , Beni çoğu alı koyuyor , İllegal susuzluğuma su katıyorlardı.Bir Mafya Babası ile ilginç bir anlaşma yapmıştım , Ayrıntılara gerek yok.Bu anlaşmada Mafya Babası beni yetiştirecekti ancak , Alttan şirketimi yönetecekti, Buna izin vermiştim.Adam beni yıllarca eğitti, Liderlik duygularımı hat safhada arttırdı.. Ancak kısa süre sonra o da Amerika’ya kaçmak zorunda kaldı..Babama bu konuları açtım ve bana ilginç şekilde destek çıktı.Aylar , Yıllar böylece çabucak geçti ve Artık Yaşım 52’ye basacak ve Cihat benim ailem.. , Mehmet Kara ise beni yetiştiren Mafya Babası..!

Cihat Ailesi ((Hikayemiz...))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cihat Ailesi (( Çalışanlar ))
» Cihat Ve Cengiz Ailesi
» Cihat Ailesi (( Skinlerimiz))
» Cihat Ailesi ||Başvuru Forumu||
» Cihat Ailesi (( Aile Üyeleri ))